BLUZY STREETWEAR – STYL ULICZNY W MODZIE

BLUZY STREETWEAR – STYL ULICZNY W MODZIE

Można je ubierać na koszulkę, gdy pogoda nie dopisuje, a wieczory robią się chłodne, lub nosić pod kurtką w dni zupełnie mroźne. Bluzy streetwear to nie tylko wygoda – to przede wszystkim podkreślanie stylu o ulicznym charakterze. Za co je kochamy?

BLUZY STREETWEAR DLA KAŻDEGO

Popularne kangurki czyli bluzy z kapturem bez zamka to ostatni trend w modzie wśród młodzieży, ale nie tylko. Bluzy streetwear są przede wszystkim praktyczne – chronią przed deszczem i chłodem. Pasują do praktycznie każdej casualowej lub sportowej stylizacji na co dzień, a ich zróżnicowanie kolorystyczne sprawia, że każdy znajdzie bluzę dla siebie. Każdy sklep z odzieżą streetwear oferuje bluzy klasyczne – „no logo” i „basic” (jednokolorowe, najczęściej szare) – lub wzorzyste i drukowane w modne wzory, na przykład logo Punishera czy innego bohatera Marvela. To nie tylko wygoda i praktyczność, ale – przede wszystkim – wyrażanie siebie, swoich zainteresowań i charyzmy.

DO BLUZY: BUTY SKATE, JOGGERY MĘSKIE

Do takiej bluzy nie trzeba już zakładać kolejnych elementów garderoby, które podkreśliłyby Twój uliczny styl. Bluza streetwear będzie pasować zarówno do spodni „bojówek”, jak i dżinsów. Jednak jeżeli chcemy na co dzień czuć się komfortowo i luźno, a także mieć całą stylizację dopasowaną od A do Z, warto do bluzy dobrać joggery (męskie, damskie lub unisex). Są to spodnie szerokie w kroku, a wąskie – ze ściągaczami – na łydce, odsłaniające kostki. Joggery męskie lub damskie to prawdziwa nowość, świetnie pasująca do ulicznego stylu. Są tak modne, że ulica nie istnieje już bez nich. Można je znaleźć, odwiedzając każdy skateshop – online lub stacjonarny.

Pozostają jeszcze buty – nieważne, czy do joggerów, czy dżinsów, idealne będą buty skate. Docelowo tworzy się je z myślą o jeździe na deskorolce – mają za zadanie nie tylko dobrze i stylowo wyglądać, ale zapewniać bezpieczeństwo dzięki stabilnej, grubej podeszwie z podwójnym szwem. Oczywiście, w adidasach czy trampkach też będziesz prezentować się bardzo dobrze, jednak buty skate to prawdziwa wizytówka skaterów, a to przecież oni tworzą ten styl od podstaw. Wiedzą więc, co robią! Buty te to podstawowa oferta – sklep z odzieżą streetwear bez nich to nie sklep!

STYLÓWA SKATERA

Bluza streetwear, joggery i buty skate to tylko niektóre elementy, które w pełni odzwierciedlają stylówę prawdziwego skatera. Osobno wyglądają po prostu dobrze, ale razem – twoją pełną, przemyślaną i wpadającą w oko stylizację. Oprócz nich, dobrze jest też założyć czapkę z daszkiem. Teraz już na pewno nie przejdziesz po ulicy niezauważony!