GDZIE KUPIĆ NAJLEPSZĄ SUKIENKĘ NA WESELE?

GDZIE KUPIĆ NAJLEPSZĄ SUKIENKĘ NA WESELE?

Przyjaciółka zaprosiła Cię na ślub i wesele? Zapewne nie chcesz pokazać się na uroczystości i przyjęciu w zwyczajnej sukience, którą masz w szafie. Podpowiemy Ci, jakiej sukienki szukać i gdzie. Przeczytaj porady dotyczące sukienek weselnych: dla świadkowej, druhen, ale także zwykłych gości. Wyglądaj olśniewająco i prezentuj się na zdjęciach pamiątkowych doskonale!

SUKIENKA NA WESELE – JAKIEJ SZUKAĆ, JAKIEJ SIĘ WYSTRZEGAĆ?

Pierwszą i najważniejszą zasadą szukania kreacji na wesele jest wybieranie eleganckiej i pięknej, ale nie okazalszej od sukni młodej panny. Pamiętaj, że to jej dzień, nie Twój, więc to ma królować. Twoja sukienka na wesele nie powinna być biała ani kremowa – te kolory pozostaw przyjaciółce. Raczej omija się też barwę czarną, kojarzoną ze smutnymi okazjami, np. pogrzebem.

Sukienka na wesele dla świadkowej lub druhny najprawdopodobniej zostanie wybrana przez pannę młodą podczas planowania ślubu. Jeśli zgodzisz się przyjąć którąś z tych zaszczytnych funkcji, zapytaj przyjaciółkę, czy planuje wybrać stroje druhnom albo czy chciałaby, żeby nosiły one sukienki odpowiadające przewodniemu kolorowi wesela (np. fioletowemu, różowemu, czerwonemu...).

KLASYCZNE, ALE JEDNOCZEŚNIE MODNE SUKIENKI NA WESELE

To, że Twoja sukienka powinna być skromniejsza od kreacji panny młodej, nie oznacza wcale, że ma być zwyczajna. Śmiało możesz wziąć pod uwagę modne sukienki – hity sezonu. Pamiętaj jednak, że odzież wpisująca się w trendy najprawdopodobniej nie będzie modna w kolejnym sezonie. Według nas lepiej wybrać model klasyczny, niewychodzący z mody nigdy.

Postaw na rozkloszowaną sukienkę ze śliskiego, delikatnego materiału. Unikaj dużych falban i sezonowych nadruków. Ozdoby z kwiatów, drobne marszczenia czy pasek w talii są na czasie zawsze. Jak już wybierzesz kreację, dobierz do niej krawat partnera.

ODZIEŻ DAMSKA ONLINE – TANIE SUKIENKI NA WESELE

Szukanie sukienki na wesele może się wiązać z wydaniem sporej sumy. Sprawdź, w jakich cenach jest odzież damska online. W sklepie internetowym elegancka sukienka będzie kosztować mniej niż w stacjonarnym butiku. To pomoże Ci zaoszczędzić na zakupie kreacji, której przecież wcale nie będziesz nosiła często.

Czeka Cię kilka wesel w krótkim odstępie czasu? Zapewne na każde będziesz chciała założyć inną sukienkę. Tym bardziej sprawdź, w jakich cenach jest odzież damska online. Kup wszystkie od razu, by zaoszczędzić również na przesyłce. Miłej zabawy!