JAK CZUĆ SIĘ DOBRZE? ODZIEŻ DAMSKA PLUS SIZE

JAK CZUĆ SIĘ DOBRZE? ODZIEŻ DAMSKA PLUS SIZE

To nieprawda, że większy rozmiar przeszkadza, by czuć się pewnie i komfortowo. Bez względu na to, czy nosisz rozmiar 36 czy 46, zawsze możesz wyglądać dobrze – za to odpowiada odpowiedni krój i dodatki, nie sam rozmiar. W źle dopasowanym stroju i najszczuplejsza kobieta będzie wyglądać fatalnie. Postaw na styl, nie na rozmiar!

ODZIEŻ DLA PUSZYSTYCH – PRZEKONAJ SIEBIE

Nawet jeżeli nie należymy do najszczuplejszych, dziś bez problemu znajdziemy w sklepach odpowiednią do naszej sylwetki kreację na dowolną okazję. Nie ważne, czy szukamy sukienki na wesele, romantyczny wieczór czy letnią wycieczkę za miasto. Odzież damska plus size nie ogranicza się do szerokich bluzek i spodni. Liczy się odpowiednie dobranie odzieży – wtedy nawet sukienki plus size będą leżeć na nas doskonale. Ukrywać mankamenty i podkreślać walory, sprawiając, że będziemy nie tylko wyglądać obłędnie, ale i czuć się bardzo komfortowo i wyjątkowo.

NIE TYLKO CZARNE SUKIENKI DLA PUSZYSTYCH

Najważniejsze, by wybrane sukienki plus size i inne elementy garderoby były idealnie skrojone na kobiece kształty, wygodne w noszeniu i przyjemne w kontakcie ze skórą. Nie musisz rezygnować z ulubionych kolorów i sugerować się znanym powiedzeniem, że to „czarny wyszczupla” – ciemne sukienki dla puszystych pozostaw na eleganckie okazje, a na lato dobieraj stroje kolorowe i w pionowe, optycznie wydłużające, wzory, na przykład lampasy. Dobrze też trzymać się zasady: ciemniejszy dół, ale jasna góra. Takie zestawienie odwróci uwagę od szerokich bioder czy ud.

ODZIEŻ DAMSKA – DUŻE ROZMIARY TUNIK I NIE TYLKO!

Jednym z popularnych trików, aby czuć się dobrze i swobodnie w rozmiarze plus size jest wybranie tuniki zamiast krótkiej koszuli. Tuniki spokojnie mogą zastąpić w naszej szafie sukienki plus size, ważne też, aby fason optycznie wydłużał sylwetkę i jednocześnie nieco ją wyszczuplał. Unikajmy odsłaniania barków i okrągłych ramion – odzież damska (duże rozmiary szczególnie) taka jak żakiety z długimi wyszczuplającymi klapkami dobrze maskuje mankamenty.

A gdy jest ciepło, nie katujmy się żakietem, ale ubierzmy luźną bluzkę z szerokimi ramiączkami. Warto, by była to jednokolorowa odzież dla puszystych, z nieprzylegającego i śliskiego materiału, do której łatwo dobierzemy elegancki, długi wisior, aby odwracał uwagę od ramion czy innych partii ciała, których nie chcemy wcale dziś podkreślać.

MODA JEST DLA WSZYSTKICH!

Naprawdę warto pamiętać, że moda jest dla wszystkich, także w rozmiarze plus size. I taka też wcale nie musi być nudna, przytłaczająca i wyłącznie czarna lub w ciemnych odcieniach. Inne triki coraz łatwiej dostępne są w sieci i katalogach mody, a także salonach z odzieżą plus size. Pomyśl, jak wielu praktycznych sztuczek jeszcze nie znasz? Zachęcamy do ich poznania. Śmiało!