Kobiecość w nowych odsłonach

Kobiecość w nowych odsłonach

Wiele z nas co kilka lat odczuwa potrzebę zmiany stylu. To naturalne. Zmieniamy się jako kobiety i pragniemy, by było to widoczne również na zewnątrz. Każda z nas potrzebuje spójności swojego wnętrza i zewnętrza. Dlatego co jakiś czas szukamy odświeżenia, zarówno w nowych i modnych trendach, sprawdzonych ciuchach typu basic, czy w eleganckich prostych fasonach.

Klasyczne kroje, odważne printy

To propozycja dla tych, które systematycznie budują własny styl. Znasz już kroje i kolory, w których dobrze się czujesz. Wiesz, co ubrać, żeby czuć się profesjonalnie, seksownie, elegancko. Ale... coś Ci się znudziło! Alternatywna moda damska łączy w sobie klasyczne kroje, często w typie vintage, z odświeżoną kolorystyką i nowoczesnymi, geometrycznymi wzorami. Pozwala zestawiać ze sobą stonowane, klasycznie skrojone spódnice i formalne koszule, ale nie w biurowej kolorystyce. Spokojny dół, barwna góra. Lub na odwrót! Ważne jest to, żeby nie przesadzić i nie wystroić się jak w pstrokate piórka.

Kwieciste wzory

Sięgasz po romantyczne printy, lubisz kwieciste i roślinne motywy, ale może wciąż wydaje Ci się, że to tylko opcja na lato? Nic bardziej mylnego! Już od kilku sezonów jesień-zima skutecznie obala się mit, że kwiaty pasują tylko wiosną i latem. Owszem, jesienne kwieciste wzory często bazują na ciepłych kolorach ziemi, natomiast zimowa kolorystyka jest ciemniejsza i nasycona. Sukienki w kwiaty midi to podstawa na słoneczne pory roku, a podczas tych zimniejszych – okazja do wypróbowania stylizacji sukienka + sweter typu oversize z golfem lub dekoltem w serek. Za duży sweter wystarczy tylko spiąć paskiem w talii, dzięki czemu zyskamy modowy look.

Polskie projektantki

Częsty przypadek – cudze chwalicie, swojego nie znacie. Warto przyjrzeć się polskim producentom odzieży, rodzimemu rynkowi fashion. To inwestycja, która się opłaca. Ponadto, wiemy, do kogo trafiają nasze pieniądze, a droga pośredników i dostawców znacznie się skraca. Jeśli wybierasz ubrania polskiej projektantki, tym samym jest to kolejny krok w stronę nurtu slow fashion i zrównoważonej produkcji odzieży.

Dziewczęcy luz

Coś dla wszystkich tych, które czują w sobie prawdziwą girl power! Femi stories to ubrania z historią o dziewczynach dla dziewczyn. Towarzyszy im klimat siostrzeństwa i wzajemnego wsparcia. Kolorowe i radosne ubrania czy dodatki rozpogodzą każdą stylizację i pokażą, że mamy w sobie młodzieńczą energię, humor i sporo dystansu do siebie. Bo kto nam powiedział, że trzeba wyrastać z wzorków w gwiazdki?