Maseczki z własnym nadrukiem. Dlaczego warto?

Maseczki z własnym nadrukiem. Dlaczego warto?

Nieodzownym elementem wyposażenia naszej torebki w tych trudnych czasach stała się dziś… maska na twarz. Pandemia koronawirusa sprawiła, że noszenie jej stało się koniecznością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Od placówek edukacyjnych i instytucji urzędowych po sklepy, a nawet miejsca rekreacji takie jak kina – maski są tam nie tylko powszechne, ale wręcz obowiązkowe, bo ważne dla zachowania zdrowia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by i one cieszyły się niepowtarzalnym stylem!

Maseczki z własnym nadrukiem – czy wolno?

Oczywiście, że tak! W Polsce nie istnieją obecnie przepisy zabraniające noszenia maski jedynie zakupionej w aptece, o typowym prostym, kroju; w niebieskim bądź białym odcieniu. Ze względu na popularność maseczek oraz szerokie zainteresowanie indywidualnymi maseczkami wykonywanymi na zamówienie, coraz więcej firm odpowiadających za tworzenie kolekcji ubrań oraz akcesoriów, które można personalizować, dodało projektowane maski do swojej oferty. Każdy producent maseczek personalizowanych przykłada wagę do ich trwałości, skuteczności, ale i wykonania wysokojakościowego nadruku, który nie schodzi w praniu ani przy prasowaniu.

Personalizowane maseczki na prezent…

Wręczanie ich nie musi wiązać się ze szczególną okolicznością, możesz za to podarować ją, wyrażając troskę o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych. Współpracując z firmą, która w ofercie posiada możliwość samodzielnego projektowania, możesz z łatwością wpasować się w gusta i styl – swój bądź osoby obdarowanej. Maseczka jest też mała, dlatego możesz łatwo schować ją do koperty wraz z kartką upominkową lub dołożyć ją do większego prezentu. Niektóre firmy oferują także personalizowane opakowania i torby laminowane; wraz z maseczką stanowić mogą wyjątkowy komplet na każdą okazję, ale i bez niej! A jeśli chodzi o rozmiar, również nie musisz się martwić. Większość z dostępnych na zamówienie maseczek jest regulowana i zaprojektowana tak, aby pasowała do każdego użytkownika.

Maseczka z własnym nadrukiem. Same plusy!

Największym z nich jest ten, że osoby uprzedzone do nudnych i nieatrakcyjnych maseczek medycznych zdecydowanie chętniej sięgną po maseczkę, którą otrzymali w prezencie i która została stworzona właśnie z myślą o nich. Nadruk może zawierać cokolwiek: logo ulubionego zespołu, napis motywujący, a nawet logo własnej firmy. Maseczki mogą więc także stanowić ciekawą alternatywę dla gadżetów pracowniczych takich jak długopisy, kalendarze czy kubki. Nosząc firmową maseczkę z własnym logo, stajesz się żywą reklamą swojego biznesu oraz przedstawiasz go jako bezpiecznego w dobie pandemii. I to się ceni!