Moda w oczach pasjonatów? Alternatywna!

Moda w oczach pasjonatów? Alternatywna!

Niezależnie od tego, czym się interesujesz, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele przyjemności może dawać noszenie personalizowanych lub przynajmniej dostosowanych do swoich pasji ciuchów. Moda alternatywna nie zna tabu i uwielbia wszystkie motywy – od komiksowych po muzyczne, a nawet… wędkarskie. Dlaczego nie warto się jej wstydzić?

Ubrania eksploracyjne dla pasjonatów

Każdy nosi ubrania i najczęściej kupujemy ich o wiele więcej, niż potrzebujemy. Zapewne większość z nas ma w szafie rzeczy, które nadal nie mają zdjętej metki, albo – wprost przeciwnie – dawno są znoszone lub za małe, ale wciąż łączy nas z nimi sentymentalizm. To nie wstyd, że traktujemy ubrania mocno personalnie i dopasowujemy je do własnego stylu i pasji; idealnie obrazuje ten trend popyt na ubrania ubrania eksploracyjne – dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. Nadruki, wykonane dziś w wysokiej jakości, przedstawiają najczęściej motywy podróżnicze, często okraszone są też, na przykład, kolorami flagi polskiej – by na podróżnym szlaku, szczególnie za granicą, prezentować swoje pochodzenie i przynależność do konkretnej grupy społecznej. I na tym się wcale nie kończy!

Koszulki dla wędkarzy – wędki feederowe

Możesz nosić dziś, co tylko chcesz, jednak nie da się ukryć, że często wpadają nam w ręce ubrania, których sami nie kupiliśmy, za to dostaliśmy je na prezent. To także forma mody alternatywnej, która pozwala nam swoim wyglądem  solidaryzować się z daną grupą innych ludzi, ukazywać swoje zamiłowania. Jeśli interesuje nas wędkarstwo, wędki feederowe to popularny motyw na koszulkę. Nie musimy nosić jej podczas wędkowania – wręcz przeciwnie, raczej wybierzemy się w niej na imprezę wędkarską czy jakąkolwiek inną, aby pokazać się… komuś innemu. Jak i udowodnić osobie, która zakupiła nam taki prezent, że jesteśmy za niego wdzięczni i nie mamy zamiaru marnować go w szafie.

Koszulki z zabawnymi napisami na każdą okazję

Choć najczęściej koszulki z ulubionymi motywami, jak pisaliśmy, ubieramy na ważne okazje, na co dzień też nie warto nosić zwykłych, szarych, przede wszystkim nudnych t-shirtów. Zaopatrując całą garderobę w modę alternatywną, w tym koszulki z zabawnymi napisami, sprawami, że każdy dzień staje się taką okazją. Nie mamy już wyboru między koszulkami zwykłymi a nietypowymi; niech każda… będzie nietypowa w swoim rodzaju! Oczywiście, że te bardziej znoszone pewnie częściej ubierzemy „po domu”, jednak nadal będą one w jakiś sposób nas reprezentować, miło się kojarzyć, a na pewno… nie nudzić! I to właśnie zasada: nie nudzić jest najlepszą definicją mody alternatywnej. Mody dla każdego.