MODNIE I PIĘKNIE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

MODNIE I PIĘKNIE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Szukasz modnych dodatków do codziennych stylizacji? Chcesz wiedzieć, jak żyć lepiej: piękniej, zdrowiej, radośniej? Mamy dla Ciebie trzy podpowiedzi, które mogą wizualnie wzbogacić Twoje życie. ;-) Dwie z nich nadają się do szafy, jedna propozycja zaś dotyczy zmiany stylu życia. Zaintrygowała Cię ta zapowiedź? Zapraszamy do lektury!

NASZYJNIKI POZŁACANE DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU

Dlaczego spośród wszystkich dodatków biżuteryjnych wybraliśmy właśnie naszyjniki pozłacane? Według nas wyróżniają się skromnością, delikatnością, schludnością. Nie są jeszcze złote, ale już nie czysto srebrne – to idealna kombinacja szlachetnych metali. O ile korale są utożsamiane przede wszystkim z odzieżą elegancką i wyjściową, a świecidełka hand-made wpisują się w style miejski, boho i inne "luźne", naszyjniki pozłacane sprawdzają się w każdej sytuacji. Są jednocześnie eleganckie i na tyle wyjątkowe, że pasują do różnorodnych stylizacji. Podpowiadamy: znajdź wśród nich naszyjnik, który symbolizuje to, co uważasz w życiu za ważne, i nie rozstawaj się z nim nigdy!

KOCHASZ MIĘKKĄ ELEGANCJĘ? POKOCHASZ SZALE JEDWABNE!

Szale wełniane i bawełniane na pewno znasz, być może nawet masz kilka w swojej szafie. Doskonale sprawdzają się jesienią i zimą, gdy ogrzewają ciało podczas spacerów. Czy poznałaś też szale jedwabne? Są wytwarzane z naturalnego, surowego, nieczesanego jedwabiu. Ich dotyk na skórze przypomina kontakt z puchem czy obłokiem. Są nieocenionym wykończeniem stylizacji wiosennych i letnich. Nadają się do odzieży codziennej, ale także wieczorowej. Możesz je potraktować jako klasyczne szale lub narzutki na ramiona. Podpowiadamy: wybierz kolor, który podkreśli barwę Twoich oczu!

ZDROWE ODŻYWIANIE TO ZMIANA NA LEPSZE

Nikt nie podda wątpliwości faktu, że zdrowe odżywianie to rzecz ważna i korzystna zarówno dla zdrowia, jak i wyglądu. Czy próbowałaś kiedyś przejść na zdrową dietę? A może już na niej jesteś? Kluczowe jest podejście do zmiany jako do metamorfozy całego życia, nie zaś chwilowego zrywu, który służy doraźnemu celowi, np. utracie wagi albo poprawie cery. Wbrew obawie wielu osób zdrowe odżywianie nie jest niesmaczne ani nie wiąże się z samymi wyrzeczeniami. Jasne, przy nowej diecie nie będziesz chrupać paczki ciastek dziennie, ale miejsce dla ulubionych przysmaków w diecie na pewno się znajdzie. :-) Podpowiadamy: skontaktuj się z dietetykiem, by rozpocząć zdrowe odżywianie odpowiedzialnie i pod okiem specjalisty!