Modowe prezenty dla mężczyzn żądnych przygód

Modowe prezenty dla mężczyzn żądnych przygód

Wybór prezentu urodzinowego dla mężczyzny może nie wydawać się oczywisty, ale jeżeli Twój mąż, brat lub ojciec ma ciekawe zainteresowania, możesz skorzystać z tej inspiracji. Możesz postawić na coś praktycznego, specjalistycznego, albo po prostu zabawnego. Oto nasze propozycje upominków, które ucieszą faceta.

Praktyczne prezenty modowe dla detektorysty

Jeżeli wybierasz prezent dla odkrywcy, który co weekend planuje nową wyprawę do lasu lub nad rzekę, wybierz coś, co pomoże mu w tych podbojach. Wierzchnie ubrania mogą szybko się zużywać, jeżeli korzysta się z nich w trudnych warunkach. Dlatego właśnie porządna bluza będzie na wagę złota. Takie modele, które zadowolą nawet najbardziej wymagających znajdziesz w detektorysta sklep.

Do surwiwalowych wycieczek przydać się też mogą ubrania mniej eleganckie, ale bardzo praktyczne. Nieprzemakalne kurtki i spodnie sprawdzą się podczas wiosennych i jesiennych wojaży, kiedy deszcz może zaskoczyć podróżnika w każdej chwili. Innymi trafionymi prezentami będą latarki, komplety wielofunkcyjne czy menażki, które zapewniają samowystarczalność na kempingu.

Koszulki zabawne i z charakterem

Dla lubiących się pośmiać i tych, którzy są fanami memów, doskonałą propozycją będą koszulki męskie z zabawnym nadrukiem. Możesz poszukać czegoś, co nawiązuje do jego pracy czy waszej relacji. Świetnie sprawdzają się też nadruki nawiązujące do pseudonimów, ulubionych powiedzonek albo historii z życia wziętych. Możesz też postawić na markowe koszulki czy bluzy z postaciami z ulubionego filmu, serialu czy animacji.

Tych, którzy dowcip cenią najbardziej, z pewnością ucieszą prezenty związane kabaretem. Ubrania z ilustracjami nawiązującymi do skeczy to jedna z możliwych propozycji. Możesz też postawić na płyty DVD z nagraniami kabaretów, albo subskrybcję kanału komediowego na jednym ze streamingowych portali.

Prezenty inspirowane hobby

Idealnie, jeżeli wiesz dokładnie, co przyda się obdarowywanemu. Jeżeli jest zapalonym wędkarzem, może mu się przydać kamizelka z kieszeniami, kalosze albo kołowrotki z przednim hamulcem. Sportowcy ucieszą się z dobrej jakości koszulek, hantli lub opaski mierzącej dobową aktywność. Inni bardziej ucieszą się z książki lub najnowszej gry komputerowej.