Najświeższe trendy tego roku

Najświeższe trendy tego roku

Jak co roku okres kończący zimę równa się rozgrzewaniu rynku modowego. Coraz więcej producentów wypuszcza do Internetu zdjęcia swoich najnowszych kolekcji. Na co powinniśmy zwracać uwagę w tegorocznym dobieraniu ubrań oraz innych akcesoriów do swojej szafy?

Diabeł tkwi w szczegółach

Oczywiście najważniejsze w naszym ubiorze są bez wątpienia główne części, takie jak koszulki, spodnie, czy też sukienki. Nie można jednak zapominać o dodatkach. Niemal każdego roku możemy natknąć się na modne kolczyki i naszyjniki, które idealnie mogą być dopasowane do naszych ciuchów. Rzecz jasna nie tylko na twarzy i szyi znajdziemy akcesoria, które mogą pasować do naszych kreacji. Wiele osób do funkcjonalnych zegarków decyduje się na bransoletki i pierścienie nadające nam szyku.

Impreza tuż za pasem

Sezon wiosenny i letni oznacza wiele uroczystości na świeżym powietrzu, takich jak wesela, śluby, czy też komunie święte. Na takie przyjęcia idealnym ubiorem będą sukienki wieczorowe w przypadku kobiet, oraz szykowne, doskonale dopasowane męskie garnitury. Moda w dzisiejszych czasach pozwala nam jednak na wszelkiego rodzaju wariacje, nieco odbiegające od stereotypowych czarnych lakierek do czarnego garnituru, czy szpilek do sukienki. Nierzadko można dostrzec kolorowe trampki, czy też oryginalne dodatki w ubiorze zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Dodatki do garnituru

Klasyczne zestawienie męskiego stroju wieczorowego opiera się na standardowej czerni, okraszonej białą koszulą. Na szczęście dla rynku modowego, ta klasyka jest coraz bardziej zmieniana w sposób subtelny, aczkolwiek widoczny. I tak czarne krawaty i muchy zastępowane są przez ekstrawaganckie, kolorowe krawaty z jedwabiu, a wcześniej wspomniane trampki czasami wypierają czarne lakierki.

Na sportowo

Każdy z nas chce być w doskonałej formie przed wyjściem na plażę w sezonie wakacyjnym. Dlatego też zazwyczaj bluzy fitness oraz bielizna termoaktywna znajdują się w niemal każdej szafie. Postanowienia noworoczne nierzadko nie znajdują odzwierciedlenia w praktyce, dlatego też często te sportowe ubrania, zamiast być regularnie noszone, pozostają w szafie przez cały rok.