Niezwykłe modowe rozwiązania

Niezwykłe modowe rozwiązania

2020 rok raczej nie będzie się kojarzył pozytywnie dla większości z nas. Mimo wciąż trwającej pandemii, zdarzało nam się wychodzić z domu i spotykać się w ograniczonym gronie znajomych. Czasami były to spotkania na zewnątrz, innych razem spotkania w restauracjach, przy zachowywaniu reżimu sanitarnego. Cały czas, mimo dość niezwykłych warunków w tym roku, chcemy wyglądać jak najlepiej i chcemy, żeby nasze ubrania zostawiały pozytywne wrażenie zarówno wśród rodziny, przyjaciół i znajomych, jak i nawet osób miniętych na ulicy. Na co w tym roku można było zwrócić uwagę w kwestiach outfitu?

Ochrona dłoni w modnych rękawiczkach

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne w dzisiejszych czasach jest nierozprowadzanie jakichkolwiek bakterii i zarazków jakąkolwiek drogą. Może być to przez dotyk, może być to droga oddechowa, można nawet nieświadomie przekazać komuś zarazki. Dlatego należy być cały czas czujnym, nosić przy sobie żel antybakteryjny, ale przede wszystkich nosić rękawiczki.

Praktycznie nie ma takiej możliwości, aby po dotknięciu czegokolwiek za każdym razem dokładnie wyczyścić ręce specjalnym detergentem. W takim wypadku rękawiczki znajdują znacznie większe uznanie, niż jeszcze rok temu. Oczywiście można ich nie nosić, a w sklepach korzystać z mało komfortowych, plastikowych rękawiczek jednorazowych. Z drugiej strony, zdecydowanie wygodniej będzie skorzystać z szerokiego wachlarza możliwości zakupu i ubierać rękawiczki handmade, stworzone na niemal każdą porę roku poza najgorętszymi miesiącami letnimi.

Odsłonięte ramiona

Po kilku, a nawet kilkunastu tygodniach siedzenia w domu mnóstwo z nas zdecydowało się na regularne ćwiczenia ze swoimi ulubionymi trenerami fitness na YouTube. Dzięki temu nasze sylwetki, pomimo trudności w trzymaniu diety, wyglądały tego lata jeszcze lepiej.

Kobiety uwielbiają chwalić się swoim ciałem w sposób zdecydowany, aczkolwiek zazwyczaj subtelny. Skoro nowy makijaż w obliczu chodzenia w maseczkach byłby bezużyteczny, to warto było zwrócić uwagę na kobiece ramiona. Tegoroczna moda opierała się na oversize'ach, między innymi niezwykle popularne były bluzki hiszpanki z odkrytymi ramionami, których krój może kojarzyć się ze słynnymi strojami do flamenco - iberyjskiego tańca.

Chroń siebie i innych

Last, but(zdecydowanie!) not least hit mody, czyli maseczki. Obowiązkowo należy takowe posiadać, ponieważ bez nich nie wejdziemy do sklepów spożywczych, galerii handlowych, czy też komunikacji miejskiej.

Maseczki ochronne wielorazowe dostępne są w różnych kolorach i różnych konfiguracjach. Można je kupić w wielu miejscach, można się również uśmiechnąć do swojej mamy czy też babci, która uwielbia robótki ręczne i stworzy jedyną i niepowtarzalną maseczkę dla Ciebie.