NOWOCZESNY SKATE

NOWOCZESNY SKATE

Styl skate zdominował ulice miast. Kiedyś kojarzył się tylko młodzieżowo i bardzo luźno, dziś jednak, w czasach, kiedy modne jest mieszanie i eksperymentowane, styl ten pasuje osobom w każdym wieku i właściwie odpowiedni jest na każdą niezobowiązującą okazję. Czy dr House do marynarki nie nosił przypadkiem adidasów? Buty skate z kolorowymi skarpetkami, jeżeli nie wybieramy się na Galę Rozdania Oscarów, świetnie wyglądać będą z każdym dodatkiem. Są wygodne i dodają luzu, a to głównie za to kocha się styl skate. Wraz z luźnymi koszulami i t-shirtami pasującymi do stylu casualowego sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzisiejsza moda niczego się nie boi. Kiedyś styl skate był mocno specyficzny, wiązał się wolnością, ale kojarzył głównie z muzyką i określonym hobby, ze sportami ulicznymi jak parkour, jazda na deskorolce czy breakdance.  Dziś styl skate to trend, który udowadnia, że jesteśmy w stanie wyglądać oszałamiająco i stylowo nawet wtedy, kiedy nie mamy na sobie ubrań eleganckich.


NIE MA TABU


Gustowność nie musi iść w parze z elegancją, ale styl skate w połączeniu z elegancją może zrobić naprawdę piorunujące wrażenie. I to się dzieje dzisiaj. Coraz częściej liczy się nasza swoboda i oryginalność. Aby podkreślić strój codzienny i oddać nim swój charakter, warto podstawić na nieszablonowe rozwiązania. Chodzi o o, by czuć się przyjemnie, lekko i komfortowo. Buty skate na dole, a muszki męskie czy krawaty pod szyją nie są już połączeniem dziwnym i obcym – moda nie zna tabu i przełamuje granice. Stroje w stylu skate o różnych krojach i w intrygujących, przyciągających oko barwach są wybierane, ponieważ za każdym razem sprawiają, że można poczuć się w nich jak w swojej własnej skórze. Największym wyborem odzieży prezentującej styl skate mogą pochwalić się skatehopy, jednak dziś styl skate zdominował także sklepy sieciowe i oferujące odzież ogólnodostępną. W nich można dostać  też najbardziej charakterystyczny element ubioru typu skate – głęboka czapka z daszkiem.
Styl skate jest o tyle łatwy w dopasowaniu, ponieważ tworzą go detale, jednak krój spodni czy bluz może pozostać dowolny – nie musi być zbyt luźny, sprawdzi się także dobrze dopasowany i przylegający. Do wyboru, do koloru – jak mówią!