Pomysły na kreatywny prezent, który zrobisz samodzielnie

Pomysły na kreatywny prezent, który zrobisz samodzielnie

Samodzielnie wykonany prezent to świetny pomysł, który z pewnością pozytywnie zaskoczy osobę, którą obdarujemy. Prezenty przygotowane własnoręcznie niosą za sobą zdecydowanie większą wartość niż kupione w sklepie. Sprawdź pomysły na kreatywny prezent, który wykonasz samodzielnie!

Prezent wykonany metodą decoupage

Decopuage to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu różnego rodzaju wzorów z wyciętego papieru lub serwetki papierowej na różne powierzchnie. Zdobienie polega również na malowaniu. To metoda, która świetnie sprawdzi się do stworzenia kreatywnego prezentu od serca. Tą metodą możemy ozdobić naczynia, pudełka, szkatułki, ramki na zdjęcia czy szklane dekoracje. Wystarczy, że znajdziemy oferujący różnego rodzaju akcesoria do wykonania zdobień sklep. Decoupage to przede wszystkim technika zdobienia, która daje nam ogromną wolność w tworzeniu. Wykonanie dekoracji jest proste, nie wymaga talentu artystycznego, a także daje możliwość wyrażenia siebie i stworzenia swojej własnej sztuki. To doskonały pomysł na własnoręcznie wykonany prezent, który z pewnością zachwyci swoją formą i oryginalnym wyglądem!

Samodzielnie wykonana karta z życzeniami

Kartka z życzeniami to doskonały pomysł na uroczy dodatek do prezentu. Jeszcze bardziej spodoba się osobie, którą chcemy obdarować, jeśli wykonamy ją samodzielnie. Własnoręcznie wykonany prezent to świetny sposób na pokazanie, jak ważna jest dla nas osoba, której wręczamy upominek. Samodzielne wykonanie kartki z życzeniami to nietrudne zadanie. Wystarczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie artykuły dla plastyków, jak kolorowe kartki, farby, stemple lub szablony. Takie kartki świetnie sprawdzą się na prezent z okazji urodzin, walentynek czy Dnia Matki. Nie wymagają rozwiniętych umiejętności artystycznych. Pobudźmy swoją kreatywność i stwórzmy uroczą kartkę z życzeniami dla bliskiej osoby!

Własnoręcznie wykonany prezent - doskonała pamiątka na lata

Własnoręcznie wykonany prezent może okazać się doskonałą pamiątką, która przetrwa wiele lat i będzie przypominać o ważnym wydarzeniu, które miało miejsce w przeszłości. To świetny pomysł na prezent dla dziecka z okazji chrztu. Takim samodzielnie wykonanym prezentem może być na przykład pudełko dla dziecka do przechowywania pamiątek z tego wyjątkowego dnia - różnego rodzaju drobiazgów, różańca czy życzeń od najbliższych. To świetny pomysł na prezent od serca, który z pewnością będzie wyjątkową pamiątką!