Sprawdź te 3 propozycje gadżetów promocyjnych

Sprawdź te 3 propozycje gadżetów promocyjnych

Końcówka roku jest równoznaczna ze wzmożonym poszukiwaniem gadżetów promocyjnych, które można wręczyć stałym jak i potencjalnym klientom. Jeżeli szukasz praktycznych pomysłów na takie logowane akcesoria - jesteś w dobrym miejscu!

Torby laminowane z Twoim logo - praktycznie i niedrogie

Niezależnie od tego, na jakie gadżety promocyjne postawisz - warto uprzednio zadbać o wyprodukowanie toreb. Na rynku znajdziesz wielu producentów, którzy oferują trwałe torby laminowane z nadrukiem w postaci logo czy ciekawej, przykuwającej wzrok grafiki. Rozmiar takiej torby możesz dopasować do produktów, która mają się z niej znaleźć. Warto pamiętać przy tym o środowisku naturalnym - praktyka jednoznacznie pokazuje, że torby wykonane z papieru mogą cechować się naprawdę wysokim stopniem trwałości, dzięki czemu możesz transportować w nich także cięższe przedmioty, takie jak np. alkohole.

Obowiązkowe noszenie maseczek w sklepach i użyteczności publicznej wciąż trwa. Warto zatem wykorzystać maseczki jako niezobowiązujący nośnik reklamowy. Nadruk na takich wyrobach jest trwały i przetrwa niejedno pranie. Producent maseczek zaoferuje Ci także przystępne ceny, a to wszystko dzięki wyeliminowaniu pośredników. Wiele takich firm oferuje także wsparcie graficzne w zakresie przygotowania projektu - naniesienie logu i głównego hasła to strzał w dziesiątkę i darmowa reklama! Opatrzenie się z logo powinno być jednym z Twoich dążeń, jeżeli zależy Ci na wzbudzeniu pozytywnych skojarzeń z Twoją marką.

Smycze reklamowe z logo - przydatny gadżet codziennego użytku

Pozostając w klimatach gadżetów reklamowych - warto także sięgnąć po smycze z logo firmy i w barwach bliskich Twojej identyfikacji wizualnej. Są niedrogie, a ich możliwości wykorzystania są naprawdę szerokie - można przypiąć do nich karty wejściowe i identyfikatory firmowe, albo klucze. Dzięki temu ułatwią znalezienie pożądanego przedmiotu, a w sytuacji, gdy są noszone na szyi - pomagają w utrwalaniu wizerunku Twojego logo. Drukarnie oferują tutaj różne szerokości i długości, co pozwoli Ci dobrać najlepszy wariant dla Twojego biznesu. Dzięki przystępnym cenom możesz wyposażyć się w większe ilości i zrobienie zapasów.

Warto zainteresować się powyższymi trzema propozycjami - dzięki nim uda Ci się utrwalać świadomość Twojego logo i marki wśród najbliższego otoczenia. Torby reklamowe, maski czy smycze reklamowe z logo - to wszystko przyda się również na targach czy spotkaniach biznesowych.