UROCZYSTY WIECZÓR? SUKIENKA KORONKOWA!

UROCZYSTY WIECZÓR? SUKIENKA KORONKOWA!

Nie ma bardziej efektownego materiału niż koronka. Nieważne, czy kochamy sukienki długie, czy sukienki przed kolano – to właśnie te koronkowe skradają nasze serca oraz serca tych, których chcemy zachwycić w czasie wspólnego wieczoru. Ale za co tak naprawdę kochamy sukienki koronkowe?

SUKIENKA KORONKOWA – NAJWIĘKSZY SZYK MODY

W tym sezonie to właśnie sukienka koronkowa cieszy się największym uznaniem wśród pań w każdym wieku. Tak samo dobrze przykuwa uwagę na weselu, studniówce, jak i na randce. W tym roku większość znanych producentów postawiła właśnie na koronki, znajdziesz je bez problemu w butikach spod szyldu Mohito, Reserved, Orsay, a nawet Dorothy Perkins (sukienki – Kępno – dostępne w butiku on-line Zavo24).

No dobrze, ale dlaczego akurat koronka? Ponieważ to ona jest wzorem delikatności, kobiecości, lecz, przede wszystkim, elegancji. Sukienki długie, z koronki, z eleganckim pasem, podkreślają wcięcie w talii, a te o kształcie litery A zamaskują szersze biodra lub okrąglejszy brzuszek. Natomiast sukienki przed kolano to doskonały pomysł, by wyrazić swoją naturalną pewność siebie. To dlatego koronki i ich wytworny charakter najlepiej sprawdzają się na uroczystych okazjach.

SUKIENKI – KĘPNO I INNE MNIEJSZE MIEJSCOWOŚCI

Sukienki te mają jeszcze jedną zaletę – w tym sezonie są ogólnodostępne. Nie ma problemu, by zaopatrzyć się w akurat te modne cichy (Kępno, Kędzierzyn-Koźle czy Gliwice to wcale nie największe miejscowości w Polsce, w których znajdziesz butiki specjalizujące się w sprzedaży sukienek z koronkami). Jeżeli jednak masz problem ze znalezieniem najmodniejszych sukienek koronkowych o każdej długości – w tym sukienki przed kolano lub bardzo długiej – odwiedź butiki on-line.

Sukienka koronkowa uwielbia rękawy 3/4 , stylowe szpilki i elegancką biżuterię. Łatwo ją dopasować na każdą uroczystą okazję; warto jednak zastanowić się nad kolorem. Czy będzie to klasyczna czarna, czy raczej w pastelowych odcieniach? Bez znaczenia! Wybierz kolor, który lubisz.