Z klasą w nowy sezon!

Z klasą w nowy sezon!

Nie da się ukryć, że praktycznie od zawsze nasze modowe wariacje i fascynacje muszą przeczekać chłodne miesiące zimowe. Dopiero wiosną i latem możemy zaobserwować feerię barw goszczącą w naszych szafach, a potem zakładaną na co dzień.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W dzisiejszych czasach wiele mówi się o ochronie ust oraz dłoni. Nie należy tego bagatelizować, ponieważ istnieje mnóstwo ciekawych alternatyw, doskonale pasujących do codziennego outfitu. Na nasze dłonie można założyć rękawiczki handmade, które wcale nie muszą być równoznaczne z ciepłem i dyskomfortem. Trzeba odejść od stereotypów, jakoby wszystkie rękawiczki dostępne na rynku były przeznaczone tylko i wyłącznie do noszenia na arktyczne mrozy. Obecnie delikatna struktura niektórych modeli pozwala na używanie ich przez większą część roku. Mogą być one bardzo interesującym dodatkiem do różnych wariacji, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach, w których bez wątpienia należy być uważnym jak nigdy.

Odkryte ramiona

Kobiety czują się coraz swobodniej, patrząc na swoje ciało w lustrze i lubią je eksponować, zazwyczaj w rozsądnych granicach. Jeżeli te granice są zachowane, to bardzo dobra wiadomość. Oznacza to coraz silniejsze oderwanie się od stereotypu kobiety siedzącej przy garach, która nawet nie chce poznać swojej wartości. Dlatego też coraz częściej możemy obserwować na ulicach bluzki hiszpanki, które odsłaniają jedno ramię, czy też sukienki nie mające w ogóle ramiączek. Podkreśla to rosnącą pewność siebie kobiet, co powinno cieszyć zarówno płeć piękną, jak i mężczyzn.

Niezmienna klasyka

Chociaż czasy się zmieniają, różne fale przychodzą z Zachodniej Europy, to jednak cały czas klasyczne trampki znajdują mnóstwo wielbicieli zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Coraz luźniejsze podejście do mody sprawia, że możemy je założyć do praktycznie wszystkiego. Z jednej strony nierzadko można zauważyć osoby na siłowni wykonujące w nich ćwiczenia stricte siłowe. Również można je dostrzec przy okazji wesel, dobrane idealnie do garniturów i sukni wyjściowych.