ZWIEWNIE I DZIEWCZĘCO NA WAKACJE

ZWIEWNIE I DZIEWCZĘCO NA WAKACJE

Wybierasz się na wakacje z koleżankami? Chcesz prezentować się na zdjęciach pamiątkowych olśniewająco, zwiewnie i dziewczęco? A może jedziesz z myślą o wakacyjnej przygodzie, która przemieni się w coś poważniejszego i pozwoli Ci przeżyć miłość rodem z komedii romantycznych? Mamy kilka propozycji rzeczy, których nie powinno zabraknąć w Twojej walizce. Koniecznie sprawdź je i dopakuj do torby, jeśli jeszcze ich tam nie ma!

IDEALNE SUKIENKI NA LATO: BIAŁA SUKIENKA ROZKLOSZOWANA I INNE

W Twojej torbie wakacyjnej bez wątpienia nie powinno zabraknąć sukienki, a może nawet kilku. Mimo iż lato aż się prosi o odzież w kolorach żywych i łatwo wpadających w oko, według nas doskonale sprawdzi się... biała sukienka. Biel to barwa idealna w zestawieniu z opaloną, oliwkową skórą. Będziesz w niej wyglądała niewinnie i elegancko. Wybierz prostą sukienkę z kołnierzykiem, sięgającą do pół uda. Postaw na delikatną biżuterię lub nie stosuj żadnej. Dobra stylizacja obroni się sama! Uważaj tylko na plamy. Raczej nie chciałabyś zostać uwieczniona na zdjęciach z wielkim śladem po lodach czekoladowych na dekolcie. ;-)

Zobacz też inne piękne sukienki na lato, by wyposażyć torbę w modele białe, czarne i kolorowe. Świetnie sprawdzą się podczas wakacji nad morzem – są przewiewne, łatwo ściąga się ja na plaży, a w razie poparzenia słonecznego nie ocierają boleśnie o ciało.

LISTONOSZKI TOREBKI DAMSKIE DLA CIEBIE I KOLEŻANEK

Na wakacjach nad morzem doskonale spiszą się listonoszki torebki damskie. Po pierwsze są to przedstawicielki stylu miejskiego, a więc propozycje dalekie od sztywnej elegancji, zupełnie niedopasowanej do luźnej przygody nadmorskiej. Po drugie listonoszki torebki damskie są wygodne w noszeniu – przewieszasz je przez ramię, i gotowe. Po trzecie są pojemne, co jest szczególnie ważne nad morzem, gdy musisz nieść na plażę masę przedmiotów. Ręcznik weźmiesz w rękę lub przewiesisz przez torebkę, natomiast wewnątrz ukryjesz krem przeciwsłoneczny, książkę, portfel, telefon, picie, przekąski, chusteczki... czego tylko Ci potrzeba.